به گزارش “ورزش سه”، آینده کیلیان امباپه همچنان مبهم است و به فاصله ۱۸ روز تا پایان نقل و انتقالات ممکن است هر اتفاقی رخ دهد. ناصر الخلیفی مدیر پی اس جی در مراسم معارفه مسی و سپس در مصاحبه اختصاصی با اکیپ عنوان کرد که امباپه بهانه ای برای تمدید نکردن ندارد چرا که با جذب مسی بهترین تیم ممکن برای او پی اس جی است و همینجا می تواند به رویای فتح لیگ قهرمانان برسد.

 

 

 

او بارها تاکید کرده است که امباپه را به رئال نخواهد داد و اینکه او به عنوان بازیکن آزاد نیز جدا نخواهد شد.

دیروز ااس و گاتزتا دلو اسپورت ادعا کردند که امباپه از آمدن لیونل مسی خوشحال نیست و دوشنبه در نشستی خبری در مورد آینده اش صحبت خواهد کرد.

رئال خوشبین است که امباپه از جدایی صحبت کند تا بتواند مذاکرات با پی اس جی را شروع کند اما جلد و تیتر یک شماره امروز نشریه اکیپ پیامی برای رئال مادرید است.

 

 

 

 

عکس مسی، امباپه و نیمار روی جلد کار شده با عنوان:« کهکشانی های جدید.»  اکیپ اطمینان دارد که امباپه ماندنی است و مثلثی مخوف را کنار مسی و نیمار شکل خواهد داد.

 

تا دیروز کیلیان امباپه هیچ واکنشی به انتقال مسی نشان نداده بود و بر خلاف دیگر هم تیمی هایش هیچ پستی در مورد مسی را لایک هم نکرده بود.

 

 

 

 

بالاخره پس از دو روز و اتمام اولین تمرین کنار فوق ستاره آرژانتینی، امباپه با انتشار عکس هایی از خود و مسی در حساب توئیترش نوشت:« به پاریس خوش آمدی لئو».

برخی از این مساله به عنوان نوعی احترام گذاری امباپه تعبیر کرده اند و برخی معتقدند امباپه با این حرکت ماندنی شدنش را تایید کرد.

 

آنخل دی ماریا ستاره آرژانتینی پی اس جی هم معتقد است امباپه در آینده نزدیک در پاریس خواهد ماند زیرا باور دارد که PSG در حال حاضر با استعدادترین باشگاه فوتبال جهان است.

دی ماریا به ESPN گفت:«امباپه؟ من فکر می کنم او می ماند. بدیهی است که کیلیان بازیکنی است که همه تیم های بزرگ او را می خواهند، اما با تیمی که اکنون PSG دارد، فکر نمی کنم او برود. من فکر نمی کنم او در هیچ کجا تیم بهتری پیدا کند.»

https://www.varzesh3.com/news/1773829

به اشتراک بگذارید:

administrator

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *