به گزارش “ورزش سه”، دربی تهران در شرایطی خاتمه پیدا کرد که در دقیقه ۵۳ عارف غلامی پس  از برخوردی که در نگاه اول به نظر نمی رسید چندان جدی باشد، جای خود را در دقیقه ۵۳ به محمد دانشگر داد و بعد از بازی خبری از سوی استقلالی ها با این مضمون منتشر شد که مدافع جوان این تیم با پارگی رباط صلیبی مواجه شده و ماه‌ها دور از میادین خواهد بود.

پس از انتشار این خبر صحنه برخورد عارف غلامی با امید عالیشاه که در محوطه جریمه استقلال رخ داد، دوباره مورد توجه قرار گرفت تا مشخص شود این مصدومیت سنگین چرا ایجاد شده است. مرور صحنه آهسته نشان داد که این مدافع پیش از اینکه به امید عالیشاه برسد، فرود بدی روی پای چپ‌ خود داشته است تا یکی از بدترین و طولانی ترین مصدومیت های فوتبال برایش اتفاق بیفتد.

 

ثانیه هایی پس از اینکه عارف غلامی پای چپ خود را در حالت نامناسب روی زمین گذاشت، اینطور با درد در حال افتادن روی زمین است.

 

 

 

 

 

 

صبح روز ششم مرداد در شرایطی که برای ورزش دوستان با خبرهای المپیکی و نتایج تیم ملی بسکتبال و والیبال و سایر رشته ها آغاز شده بود، به یکباره با خبر مهمی از شرق آسیا همراه شد و باشگاه شنزن چین در اینستاگرام خود خبر از مصدومیت شدید پورعلی گنجی داد که او نیز با این مصدومیت همانند غلامی ماه ها دور از میادین خواهد بود. مرور تصاویر نشان می دهد که مرتضی پورعلی گنجی زمانی که برای زدن توپ به اوت اقدام می کند، اصلا فرود خوبی روی پای چپ خود ندارد و ضربه شدیدی به او وارد می شود.

 

 

 

 

وقتی مرتضی پروعلی گنجی روی زمین افتاد کسی متوجه شدن مصدومیت او نبود و زمانی که دوربین از این زاویه لحظه فرود آمدن پای چپ او را نشان داد، به وضوح می شد فشاری که به او وارد شد را در مشاهده کرد.

 

 

 

 

 

البته مصدومیت این دو بازیکن که حالا دراگان اسکوچیچ را نیز در آستانه بازی های ملی به فکر فرو برده است، وجه تمایزی نیز داشت و آن هم اینکه عارف غلامی در روزهای پایانی فصل با مصدومیت رباط صلیبی روبرو شد و مرتضی پورعلی گنجی پس از استراحت و در روزهای ابتدایی شروع فصل جدید.

مرتضی پورعلی گنجی و عارف غلامی پای ثابت اردوهای تیم ملی پس از حضور دراگان اسکوچیچ بوده اند و حالا باید دید این سرمربی کروات که در شهریور ماه مسابقات سرنوشت سازی همراه با تیم ملی ایران در پیش دارد، از کدام بازیکنان برای پر کردن جای این دو بازیکن در پست دفاع میانی تیم ملی استفاده خواهد کرد.

 

 

https://www.varzesh3.com/news/1770884

 

به اشتراک بگذارید:

administrator

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *