به گزارش “ورزش سه”، گرت بیل ستاره رئال مادرید، با پیوستنش به تاتنهام نه تنها شور تازه ای در زندگی ورزشی خود به وجود آورد بلکه هیئت رییسه تاتنهام را نیز هیجان زده کرد. بیل روزهایی ناامیدکننده در رئال مادرید داشت و بیشتر اوقات را روی نیمکت گذراند و زمان بسیار کوتاهی فرصت بازی را پیدا کرد.

این مشکل با بازگشت ستاره ولزی به لندن حل شد و پیوستن او به تاتنهام با حضور مورینیو روی نیمکت این تیم همزمان شد. مورینیو و بیل پیشتر نیز با هم رو به رو شده بودند و زمانی که سرمربی پرتغالی هدایت منچستریونایتد را بر عهده داشت از بیل خواهش کرده بود که به تیم او بپیوندد، اتفاقی که البته رخ نداد.

زمانی که بیل به تاتنهام پیوست سرمربی پرتغالی سعی کرد تا با او به شکل ویژه ای کار کند، اما بیل درگیر مصدومیت شد و سرعت و ریتم این دو با یکدیگر تناسبی نداشت. بیل بالاخره در ماه فوریه به اوج آمادگی خود رسید و توانست در لیگ برتر دبل کند و در لیگ اروپا نیز گل های بیشتری بزند، اما او هیچوقت به صورت منظم و در تمام طول ۹۰ دقیقه، آنطور که هری کین و سون هیونگ مین در تاتنهام بازی می کردند، از سوی مورینیو به کار گرفته نشد.

با اخراج غیرمنتظره مورینیو از تاتنهام حالا شاید گرت بیل فرصت بیشتری برای حضور در ترکیب اصلی تاتنهام پیدا کرده باشد. او شب گذشته برابر ساوتهمپتون به صورت ثابت بازی کرد و در برتری ۱-۲ تیمش، زننده گل نخست بود. تاتنهام ابتدا با گل دنی اینگس عقب افتاد ولی در ادامه با گل های گرت بیل و سون هیونگ مین موفق به جبران شد.

بسیاری معتقدند تاکتیک های دفاعی مورینیو باعث شده بود تا تاتنهام نتواند توانایی های واقعی خود را در مسابقات نشان دهد.

ستاره ولزی در پایان بازی و در پاسخ به سوالی در مورد لزوم تغییرات رخ داده روی نیمکت تاتنهام به اسکای اسپورتس گفت:« تغییرات در کادر فنی؟ ما فقط می خواهیم کمی بیشتر هجومی کار کنیم و به دروازه حریفان نزدیک تر باشیم. می خواهیم حمله کنیم چرا که تیم بزرگی داریم. در تاتنهام بازیکنان خوب و باکیفیتی حضور دارند.»

رایان میسون ۲۹ ساله که اکنون هدایت تاتنهام را برعهده دارد نیز مورد حمایت بیل قرار گرفت. او در مورد مربی جوانش گفت:« میسون بین دو نیمه صحبت های فنی بسیار خوبی داشت و دیدید که در نیمه دوم چقدر خوب بازی کردیم و ورق را برگرداندیم.»

https://www.varzesh3.com/news/1750836

به اشتراک بگذارید:

administrator

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *