به گزارش “ورزش سه”، قرارداد ستاره پرتغالی و ۳۶ ساله یوونتوس در تابستان سال ۲۰۲۲ با این تیم به اتمام می رسد و بعد از حذف بیانکونری از لیگ قهرمانان اروپا و ناکامی در فتح دهمین اسکودتوی متوالی، اخبار فراوانی در مورد آینده کریستیانو رونالدو و احتمال جدایی او از یوونتوس منتشر شده است. اما دیروز په په، مدافع پرتغالی پورتو و دوست صمیمی رونالدو در سال های اخیر در مصاحبه ای در مورد تصمیم بعدی این بازیکن و احتمال ماندن او در تورین صحبت کرده است.

په په در این مصاحبه گفت: “من فکر می کنم که کریستیانو رونالدو در تورین خوشحال است، او بهترین گلزن سری A بوده و کسانی که از او انتقاد می کنند نمی دانند که به ثمر رساندن بیش از ۳۰ گل در سال چقدر دشوار است. عملکرد رونالدو فوق العاده بوده و من فکر می کنم او در یوونتوس باقی خواهد ماند و امیدوارم این اتفاق رخ دهد تا او عاشقان فوتبال را خوشحال کرده و مثل همیشه به خوبی برای تیم ملی پرتغال نیز بازی بکند.”

این در حالیست که در هفته های اخیر از پاری سن ژرمن، رئال مادرید یا منچستریونایتد به عنوان مقاصد احتمالی و بعدی کریستیانو رونالدو نام برده شده بود. به نظر می رسد رونالدو از مدیران یوونتوس خواهان اضافه شدن دو ستاره جدید به رختکن این تیم شده تا آنها فصل بعد قادر به مبارزه برای فتح عنوان قهرمانی در سری آ و البته لیگ قهرمانان باشند.

تاکنون رونالدو ۱۲۶ بازی با لباس بیانکونری انجام داده و ۹۷ گل در این مدت نیز به ثمر رسانده است. احتمال دارد در همین فصل رونالدو به رکورد ۱۰۰ گل زده برای یوونتوس دست یابد.

https://www.varzesh3.com/news/1749670/

به اشتراک بگذارید:

administrator

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *