به گزارش “ورزش سه” فاصله چندان تا سوت پایان بازی نمانده بود که یک صحنه جنجالی دومین کارت قرمز را در دیدار شهر خودرو و آلومینیوم از جیب داور بیرون کشید؛ کارت اول که در نیمه نخست به صادق صادقی داده شد تقریبا بی حرف و حدیث بود و کارت دوم، تصمیم داور بعد از  یک شوت بی‌موقع و غیرورزشکارانه به داخل زمین.


ماجرا از لحظات آخر بازی شروع شد که حمله شهر خودرو در میان سروصدای کادر فنی این تیم به ضد حمله‌ای برای آلومینیوم بدل شد. در تصاویر تلویزیونی مشهود بود که هیچ برخوردی میان توپ و دست مدافع آلومینیوم شکل نگرفت اما زاویه دید نیمکت شهر خودرو به شکلی بود که آن‌ها این صحنه را پنالتی می‌دانستند و اما پس از اعلام ادامه بازی توسط جواد محمدی، نیمکت مشهدی‌ها فوران کرد و علی اصغر قربانعلی‌پور که در قامت مربی بدنساز و البته طراح تمرینات در کنار مهدی رحمتی است، با رفتاری غیرورزشی توپ را شوت کرد تا به میانه زمین برود و بازی از جریان بیفتد.

 

 

 

 

اتفاقی که اگر رخ نمی‌داد موقعیت خوبی در ضدحمله برای اراکی‌ها به وجود آمده بود اما رفتار مربی شهر خودرو باعث شد تا محمدی بازی را نگه دارد و قربانعلی‌پور را با کارت قرمز جریمه کند؛ بدون‌تردید استرس و فشار بالای بازی در دقیقه ۹۰ و البته استرس مضاعف کادرفنی شهر خودرو به واسطه نتایج به دست آمده باعث شد تا مربی این تیم این‌چنین رفتاری را از خود علیه تصمیم داور نشان بدهد اما حالا او به جز کارت قرمزی که به جان خرید، باید منتظر رأی کمیته انضباطی هم باشد. چرا که فعلا به دستور موقت این کمیته او محروم است و مشخص نیست چند جلسه محرومیت رفتار این مربی را شامل خواهد شد.

 

 

 

قبلا دو مربی در لیگ یک این کار را انجام داده بودند که البته با تنبیهی مواجه نشدند. 

 

محسن بخشنده عکاس “ورزش سه” فریم ویژه‌ای را از لحظه اقدام به شوت  مربی شهر خودرو شکار کرده است که در ادامه می‌بینیم:

 

 

 

https://www.varzesh3.com/news/1727253/

به اشتراک بگذارید:

administrator

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *