به گزارش ” جایگاه ۳۶ “، بعد از گذشت هفت هفته از فصل جدید رقابت های سری آ میلان با کسب ۱۷ امتیاز و بدون اینکه هیچ شکستی را متحمل شود در صدر جدول قرار گرفته است. فرم فوق العاده تیم استفانو پیولی باعث شده که بسیاری حتی این تیم را مدعی قهرمانی تلقی کنند اما هنوز راه زیادی تا پایان باقی مانده و اصلا مشخص نیست که چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد.

با این وجود آریگو ساکی سرمربی سابق میلان معتقد است که این تیم می‌تواند یکی از مدعیان فتح اسکودتو باشد. او در این باره گفت: ” فقط یک راز برای رسیدن به خط پایان وجود دارد و آن اعتقاد به خود و کاری است که انجام می دهید. میلان فقط به این روش قادر خواهد بود با رقبایی که حالا شاید در حال چرت زدن هستند، غلبه کند. در عین حال آنها (رقبا) دیر یا زود برخواهند گشت.

دوباره می گویم میلان از این کیفیت برخوردار است که برای کسب قهرمانی تلاش کند اما به این شرط که آنها به تیم متکی باشند نه فرد. مهم این است که به همه تیم بفهمانید که عملکرد اساسی ترین چیز محسوب می شود و از این طریق می توانید به موفقیت برسید.”

آریگو ساکی در ادامه به تمجید از زلاتان ابراهیموویچ پرداخت و گفت: ” او یک قهرمان واقعی و الگوی معتبر به حساب می آید. دیدید که او در برابر ورونا چگونه عمل کرد؟ یک پنالتی را از دست داد و شاید اگر یک بازیکن معمولی بود افسرده می شد اما حتی روحیه او افزایش یافت و گل تساوی را به ثمر رساند. او یک شخصیت دیوانه دارد.”

به اشتراک بگذارید:

administrator

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *